En güzel en tatlı örgü Sarı bebek yeleği

Sevimli ve tatlı bebekleri soğuktan korumak için kültürümüzde örgü bebek yeleği çok tercih edilen bir üst giysidir/elbisesidir. Şirin kız ve erkek çocuklar için sarı bebek yeleklerini modellerimi elimizden geldiğince şık ve güzel biçimde örmeye gayret ediyoruz. Burada çalıştığım sarı el örgüsü bebek yelek modelimizdir. Minik desen ve şekilleri ile detaylandırılmıştır

En güzel en tatlı  örgü Sarı bebek yeleği

Bebek kıyafeti serimizden olan bu parça ile sizlerleyiz.Bizler için her daim çocuklar çok kıymetlidir,her şeyin en iyisini isteriz onlar için, her şeyin en güzeli ve en sağlıklısı olsun, onlara zarar gelmesin isteriz.kıyafet konusunda da bir çok bireyin tedirgin olduğu şu dönemde kansörojen madde vs bebeklerimize çocuklarımıza zararı olan, tehlike oluşturan kıyafetlerden uzak kalmalıyız. bizlerde bu gaye ile sizlere bebekler ve çocuklar için sağlık açısından hiç bir sakıncası olmayan el işi bebek kıyafetlerinden en güzellerini özenle seçtik ve sizlerin huzuruna sunmaktayız.

   Bebek ve çocuklarınız için her mevsime uygun en tatlı ve en güzel modeller sayfamızda mevcuttur mutlaka ziyaret ediniz.

yelek-bebek-bebek yelegi-bebek elbisesi-sari-el isi-bebek orgusu-

ÖRGÜLERDE SARI RENKLİ FİKİRLER VE TÜRKÇE VİDEOLU MODELLER örgü bebek yelek modelleri çok sevilir, çok aranır. Minik bebekleri soğuktan korumak için kültürümüzde örgü bebek yeleği çok tercih edilen bir üst giysidir malumunuz. Bu şirin bebek yeleklerini elimden geldiğince şık ve güzel biçimde örmeye gayret ediyorum. Bu da çalıştığım sarı bebek yelek modeli. Minik çiçekler ve düğmelerle detaylandırılmış, zarifliğiyle dikkat çeken bir örgü yelek modeli olduğunu düşünüyorum. 9 ay – 2 yaş aralığı için uygundur. En değerli hediyedir el emeğiyle yapılan her ürün. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz güzel el emeği örgüler, bebek örgüleri ve daha fazlasını sayfamda bulabilmeniz mümkün. Sipariş verirken ölçü, model ve renk bildirmeniz yeterli. Kapıda ödeme seçeneği ile siparişlerinizi elinize ulaştırıyoruz. Bana profilimdeki linklerden ulaşabilirsiniz. Ama daha önce, fikir sahibi olabilmeniz için başka bebek yeleği modelleri de paylaşmak isterim, daha önceki çalışmalarımdan:

Sayfamızda yeni gönderiler üretmeye devam edeceğiz. Yorum yapmayı ve yeni gönderilerimize takipte kalmayı unutmayın.

Tepkiniz Nedir?

like
4
dislike
1
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0